Pierwsze spotkanie kobiet pt. “DoPełniOna”

Miejsce: Centrum Konferencyjne Center at The Tides, ul.Wioślarska 8 na Powiślu w Warszawie
Konferencja będzie miejscem spotkania kobiet, integracji środowisk, wsparcia oraz inspiracją do wypracowania platformy współpracy. W czasie spotkania wystąpią mi.in.: s. Judyta Pudełko, Barbara Chwesiuk, Agnieszka Kukier, Alicja Węgorzewska oraz bp Marek Solarczyk i o. Paweł Drobot.

– “Żyjemy w świecie zmian, pośpiechu, niezrozumienia, konfliktów. Świecie, który daleki jest od ideału. Aby ten świat zmienić, przywrócić mu pierwotny porządek potrzebny jest powrót do podstawowych wartości człowieczeństwa – do dobra, miłości, szacunku.

Potrzebujemy zmiany. Kobiety są szczególnie powołane do niesienia dobrych wartości tam gdzie są. Aby to robić na szerszą skalę (w kościele, miejscu pracy, rodzinach) potrzebujemy się poznać, zjednoczyć i stworzyć wspólną platformę współpracy.

Właśnie z takich marzeń o lepszym świecie urodził się pomysł na konferencję dla kobiet. Dla kobiet każdego stanu, w każdym wieku, dla których ważne jest dzielenie się dobrem, wartościami, rozwój duchowy” – mówią kobiety.

Strona wydarzenia: https://spotkaniekobiet.pl/

FB: https://www.facebook.com/spotkaniekobiet/

Spotkanie odbędzie się 19 września, w godz. 9.00-21.00 w Centrum Konferencyjnym Center at The Tides  przy ul.Wioślarskiej 8 na Powiślu w Warszawie.