Spotkanie formacyjne DA SANDAŁ

Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie Sandał
Każdy student mile widziany na spotkaniu DA z elementami modlitwy, konwersatorium i integracji. Zaczynamy o 20.00 w dolnym kościele Zbawiciela przy Pl. Zbawiciela w Warszawie (wejście naprzeciwko Teatru Współczesnego).

 

Warszawa jest miastem tysiąca możliwości. Łatwo się wśród nich zagubić i stracić to, co najważniejsze.Szukasz alternatywy na piątkowy wieczór? Chcesz go zapamiętać, a nie zapomnieć w ucieczce przed poniedziałkiem? Chcemy się z Tobą razem pomodlić w centrum wielkiego miasta. Wśród dzwoniących tramwajów, setek przejeżdżających samochodów, kilkanaście metrów nad tunelem metra. Chcemy razem coś zjeść – bo stół buduje wspólnotę. Chcemy rozmawiać o tym, co dla nas – młodych – ważne.

Spotkania formacyjne odbywają się w piatki o 20.00. Do grupy można dołączyć przez cały rok, a na każde spotkanie wejść i wyjść w dowolnym momencie. Rozpoczynamy zawsze od modlitwy. W drugiej częsci uczestniczymy w konwersatorium. W trakcie zawsze jest przerwa na kolację, którą przygotowujemy przed spotkaniem. Na koniec każdy ma okazję, by przedłuzyć czas spotkania przez rozmowę, grę w planszówki itp. Spotkania są przeznaczone dla maturzystów i studentów do 26. oraz doktorantów do 28. roku życia.

 

>> Strona Duszpasterstwa Akademickiego “Sandał”
>> Fanpage na FB