Rekolekcje dla kobiet “Cenniejsza niż perły. Jak wzmacniać poczucie wartości”

Parafia: Brwinów. Św. Floriana
Rekolekcje poprowadzi Irena Neumueler - teolog, nauczyciel i trener rozwoju osobistego.

Rekolekcje odbędą się w terminie 22 – 23 lutego 2020 r. w parafii św. Floriana w Brwinowie. Skierowane są do kobiet w każdym wieku i stanu, które chcą doświadczyć obecności Boga w swoim życiu, by odzyskać wewnętrzną równowagę i nadać swemu życiu znaczenie. Szczególnie zapraszamy te kobiety, które poprzez trudne doświadczenia (np. porażkę, straty, poniżenie, zdradę, odrzucenie, biedę, brak pracy, niechęć do życia, itp.) utraciły poczucie wartości, godności, bądź poczucie sensu.

W czasie tych rekolekcji otrzymasz konkretne wskazówki jak kruchość i własne ograniczenia przemienić w siłę, aby przybliżyć się do prawdy o swoim bogactwie i niepowtarzalności. Poznasz co to znaczy być córka Boga i jak wysoko On pragnie Cię wynieść. Odkryjesz swoją tożsamość i poznasz jak Bóg Cię obdarował i kim jesteś w Jego oczach.

Dodatkowo w sobotę odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia, w czasie, której posługiwać będą Małgorzata Hutek i Karol Makowski (https://youtu.be/a0GcSVMI2sQ)

Koszt: 70 zł.

Organizatorzy zapewniają przerwy kawowe oraz obiad w sobotę.

Obowiązują zapisy: http: //bit.ly/Perla22

W czasie rekolekcji nie jest przewidywana opieka do dzieci.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu mailowego: [email protected]