Koncert duetu GGDuo pt. „Moja Cisza”

Miejsce: Dobre Miejsce. Katolickie Centrum Kultury
Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury zaprasza na koncert podczas którego zabrzmią największe przeboje zespołu GGDuo oraz premierowy materiał z nadchodzącej płyty.

Duet GGDuo  to autorski projekt muzyczny stworzony przez małżeństwo: Gabrielę Gąsior – wokalistkę, autorkę tekstów i muzyki, oraz Wojciecha Gąsiora – multiinstrumentalistę i aranżera.

Ci absolwenci katowickiego Wydziału Jazzu wspólnie na rynku muzycznym działają już kilkanaście lat. Owocem ich współpracy jest m.in. projekt Gabi & Holy Noiz, w którym wykonują autorską muzykę gospel a także mają na koncie dwie wydane płyty: „Bez Ciebie nie ma mnie” wydaną w 2014 roku, oraz „Narodził się Jedyny Król” w roku 2015.

Koncert GGDuo to opowieść o życiu, małżeństwie, rodzicielstwie, o budowaniu i radzeniu sobie z codziennością, czasem w humorystyczny sposób. Muzyka jest nieograniczona gatunkowo i stylistycznie, a inspiracją do tworzenia jest wiara oraz doświadczenie życiowe. W swoim repertuarze artyści sięgają czasem po ulubione covery, które ubierają w nową szatę muzyczną.

27 września 2020 r. godz.: 17:00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wejście B
Bilety – 30 zł – normalny. Bilety do nabycia w serwisie Evenea.

UWAGA: Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami wyznaczonymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.