Z całą pewnością można powiedzieć, że każda para małżeńska przechodzi w swoim życiu różne kryzysy i nie jest to tak naprawdę nic wyjątkowego. Jednak siła kryzysu, czas jego trwania i to, czy pozostawia po sobie niegojące się rany, zależy tylko i wyłącznie od współmałżonków. Małżeństwo, bez względu na to czy trwa rok, czy dwadzieścia lat, wymaga tyle samo zaangażowania i starania o drugą osobę.

Jeśli małżeństwo znajdzie się w trudnej sytuacji, to zanim zaczniemy podejmować pod wpływem emocji jakiekolwiek kroki, powinniśmy uświadomić sobie, że każdy związek przy dobrej woli obu stron, można uratować.

 

SZPITALIK MAŁŻEŃSKI

Zalesie Górne, ul. Białej Brzozy 23
Informacja i zapisy: www.swietarodzina.org, tel. 509 793 280
Opieka duszpasterska: ks. Krzysztof Grzejszczyk

Zapraszamy małżeństwa w kryzysie, na kilkudniowy czas pracy nad swoim małżeństwem (max 7 dni), dla spokojnego rozwiązania problemów i uleczenia ran związku.

 

SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE

Informacja i zapisy: www.warszawa.spotkaniamalzenskie.pl
Kontakt: e-mail: [email protected], [email protected]

Ruch Spotkania Małżeńskie proponują trzydniowe rekolekcje dla małżeństw w formie warsztatów, których celem jest pogłębienie więzi małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym zrozumieniu męża i żony oraz pełniejsze doświadczenie sakramentalnego wymiaru ich związku.

 

PROGRAM ROZWOJU RELACJI MAŁŻEŃSKIEJ. JA + TY = MY

Łomianki, ul. Baczyńskiego 9
Informacja i zapisy: www.fpr.pl
Kontakt: tel. 695 960 884 (godz. 9.00-16.00)
Opieka duszpasterska: ks. Jarosław Szymczak

Jeżeli chciałbyś budzić się i zasypiać przy współmałżonku w pełni miłości i przyjaźni. Szukasz dróg do rozwoju Waszej relacji małżeńskiej. Coś, co ważne zaczyna Wam umykać, bądź już umknęło. To miejsce jest dla Was.