Aktualności

“Oblicza Paschy”. Rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne z bp. Michałem Janochą

Od niedzieli 29 marca do środy 1 kwietnia bp Michał Janocha głosi rekolekcje w kościele seminaryjnym w Warszawie • Kościół jest wprawdzie pusty, ale Archidiecezja Warszawska realizuje transmisję, którą można oglądać na jej kanale You Tube i stronie internetowej • Po zakończeniu transmisji – nauki rekolekcyjne nadal można obejrzeć na You Tube

“Powinniśmy odnowić w sobie jego nauczanie”. Modlitwa o owoce beatyfikacji kard. Wyszyńskiego

Comiesięcznej mszy świętej o owoce beatyfikacji przewodniczył bp Michał Janocha, a prelekcję wygłosił Paweł Zuchniewicz. W imieniu bp Romualda Kamińskiego Eucharystię koncelebrował ks. Krzysztof Ukleja, delegat biskupa warszawsko-praskiego.

Transmisje niedzielnych Mszy świętych – 29 marca, V niedziela Wielkiego Postu

Zamieszczamy listę Mszy świętych, które będą transmitowane przez radio, telewizję oraz parafialne media w niedzielę 29 marca.

Wytyczne dotyczące Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego

Publikujemy wytyczne dotyczące Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego. Do pobrania także plik tekstowy dokumentu i załączniki

Gdzie na Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale, rekolekcje? Parafie zapraszają online

Archidiecezja Warszawska oraz poszczególne parafie zapraszają do łączności modlitewnej • Proponujemy uczestnictwo online w wielkopostnych nabożeństwach a także rekolekcje • W sytuacji pandemii koronawirusa skorzystajmy z tych możliwości. Zapraszamy!

Bez udziału wiernych, z transmisją. Dziś Msza, prelekcja i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Wyszyńskiego

Zachęcamy do modlitwy w tej intencji i oglądania transmisji online