DługoTRWALI – spotkanie dla małżeństw, narzeczonych i tych, którzy czują się powołani do życia w małżeństwie

Miejsce: Muzeum Starożytnego Hutnictwa w Pruszkowie, pl. Jana Pawła II 2
Organizator: Duszpasterstwo kobiet działające przy parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Pruszkowie
W roli prowadzących małżeństwo z 25-letnim stażem : Agnieszka i Grzegorz Kukierowie oraz młodzi małżonkowie Sara i Kacper Kukierowie

Działające przy parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Pruszkowie duszpasterstwo kobiet zaprasza 15 czerwca na wydarzenie DługoTRWALI dedykowane małżeństwom, narzeczonym oraz tym, którzy pragną swoje powołanie realizować w małżeństwie.

W roli prowadzących :

  • Agnieszka i Grzegorz Kukier – 25 lat po ślubie, posługujący w Domu Modlitwy, zaangażowani aktywnie w duszpasterstwo od 20 lat, prowadzący kursy dla narzeczonych, twórcy projektu Engaddi poradnictwo chrześcijańskie.
  • Sara i Kacper Kukier – młode małżeństwo, 2 lata stażu, artyści, liderzy uwielbienia, autorzy pieśni i twórcy inicjatywy Steeped.

Będzie to czas odnowienia i inspiracji dla małżonków oraz odkrywania złożoności i piękna małżeństwa dla wszystkich, którzy czują się do takiej drogi życiowej powołani. Małżeństwo to projekt samego Boga, dlatego również w Jego obecności staniemy na wspólnej modlitwie – zapewniają organizatorzy.  zwykle zapewniamy dobry obiad, kawę, herbatę, ciastka, owoce – dla ciała.
Piękną oprawę muzyczną i relaksującą atmosferę – dla duszy.

Koszt udziału to 30 zł od osoby.

Zgłoszenia prosimy kierować pod adres mailowy:
[email protected] lub pod numer telefonu: 601 33 25 01